Rezence zákazníků

Jan Žižka

Degustace vína, jídlo, přístup, ubytování a prostředí je fantastické 🙂 Letos jsme byli s přáteli po druhé a další roky budou následovat !

Zdroj: Google

Martin Vyčítal

Rádi se tam vracíme, nikdy nic nechybí, víno je skvělé večeře i snídaně taky vše domácí. Díky pane Bystřický.

Zdroj: Google

Zdeněk Potoček

Super majitel sklípku a strašně dobré víno 🍷

Zdroj: Google

Zuzka Zetková

Absolutně nejlepší sklipek, absolutně nejlepší ubytování, absolutně nejlepší jídlo. Vážně, tady prostě dostanete přesně to, co Moravy čekáte – vřelé přivítání, hromadu jídla (to jste ještě oblečení a s kuframa v ruce) a výborné víno přímo od báječného vinaře. Moc děkujeme a těšíme se na další návštěvu.

Zdroj: Google

Monika Kotnerová

Skvělá domluva s majitelem, hezké ubytování, vynikající degustace. Pan majitel velmi starostlivý, víno vynikající.

Zdroj: Google

Tomáš Vojkovič

Již pátá návštěva a jako vždy spokojenost… každý rok jsme něčím překvapeni 🙂

Zdroj: Google

Lenka Krelinova

Ve sklípku jsem pořádala narozeninovou oslavu, bylo nás 9 a byl to super večer! Kamarádi se dokonce s panem Bystřickým domluvili předem a nachystali pro mě překvapení v podobě dortu, který na mě ve sklípku čekal. Velmi vstřícný přístup. Degustací nás provázel syn pana Bystřického, který nám byl všem moc sympatický a výklad byl v jeho podání dost zábavný. Vína byla všechna dobrá, všichni jsme si vybrali. K občerstvení byly šunky, sýry, slanina a chleba, přičemž bylo průběžně stále doplňováno, ani jsme vše nesnědli (a nevypili). I když ve sklípku byli další lidé, vůbec nás to neomezovalo a ani jsme o nich vlastně nevěděli. U posezení byl i krb, posezení u něj bylo super a doladil atmosféru. Určitě dobrý výběr a doporučuji!!

Zdroj: Google

Petra Doležalová

Bezproblémová domluva s majitelem, dobře vedený košt (pro obyčejné lidi a ne pro úplné znalce), vynikající občerstvení a dokonalá vína, která tekla proudem! Opravdu vřele doporučuji, spíše pro menší skupiny. My byli moc a moc spokojení.

Zdroj: Google

Jan Šleis

Super. Byl jsem tam několikrát a určitě se tam vrátím. 🙂

Zdroj: Google

Vojta Doležal

Vojta Bystřický skvělý, milý, ochotný, starostlivý člověk. Degustace vín s výkladem na skvělé úrovni. Sklípek tradiční s atmosférou. Vojta se po celý večer věnuje hostům, stále doplňuje víno i obložené mísy. Do sklípku se každý rok rádi vracíme už mnoho let. Vřele doporučuji!!!

Zdroj: Google

Josef Chudoba

Úžasné posezení, ochotný pán, těšíme se na další návštěvu.

Zdroj: Google

Jarda Ves

Výborné vínko a příjemné posezení s vinařem.

Zdroj: Google


Rezervace

Recenze